مهندسان ایرانی توانایی بومی سازی تکنولوژی روز دنیا را دارند

دکتر سید صاحب میرپناهی مدیر عامل شرکت کامیدکو در گفتگو با خبرنگار آینه خبر گفت: شرکت توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر که متعلق به خانواده معزز شهدا و ایثارگران می باشد، با بهره‌ گیری از دانش و توان مهندسان، کارشناسان و مدیران این مجموعه توانسته است صفر تا صد دانش دستگاه جوجه کشی هوشمند را بومی سازی کند.

وی تصریح کرد: بومی سازی این دانش با توجه به حساسیت بازار مرغ و تخم مرغ، مانع از ایجاد خلاء در این حوزه شده و این شرکت مفتخر به اجرای پروژه های بزرگ کارخانجات جوجه کشی در سطح کشور می باشد.

میرپناهی با بیان اینکه کامیدکو توانایی اجرای مدرن ترین گلخانه ها با بهترین کیفیت، نازل ترین قیمت و کم ترین زمان را داراست، افزود: در کاشت به روش گلخانه ای حجم تولید وابسته به نوع محصول چهار تا ده برابر افزایش یافته و مصرف آب تا هشتاد درصد کاهش می یابد، شرکت کامیدکو در این حوزه نیز گام های بزرگی برداشته و مدرن ترین گلخانه ها را اجرا کرده است.

مدیرعامل کامیدکو با عنوان اینکه صنعت بسته بندی از دیگر حوزه های فعالیت این شرکت است، خاطرنشان کرد: واحد کارتن سازی کوثر توانایی ارائه خدمات بسته بندی و با بهترین کیفیت و متنوع ترین طرح ها را دارد.

میرپناهی در پایان عنوان کرد : مهندسان ایرانی توانایی بومی سازی تکنولوژی‌های روز دنیا را دارند و اگر به اصل خود باوری و حمایت از تولید ملی برسیم جوانان مستعد و نخبه ایران می توانند تمام غیرممکن های را ممکن کنند. / منبع : آیینه خبر